Zakończenie Roku Przedszkolnego

23 czerwca 2017 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego, oraz pożegnania dzieci najstarszych. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć bardzo szybko minęło i nadszedł czas na wakacje i odpoczynek.
Dzieci żegnały się wierszami i piosenkami, przygotowanymi na najwyższym poziomie. Dzielnie reprezentowały wysoki poziom, co świadczy o tym, że dzieci są rzetelnie przygotowane do podjęcia nauki w zerówce.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki. Rodzice w podziękowaniu otrzymali od Pani Dyrektor dyplomy.
Po występach dzieci otrzymały dyplomy, oraz niespodzianki.
Dzieci najstarsze zaskoczyły swoje Panie. Wyrecytowały wiersze – niespodzianki dla swoich Pań. Łzy zakręciły się w oczach i wielka duma nas rozpierała, że mamy tak zdolne dzieci i rodziców, którzy potajemnie uczyli dzieci wierszy.
Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w zerówce. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Wracajcie do nas wypoczęci i radośni, gotowi na kolejny rok zabaw i nauki.

Dziękujemy za owocną współpracę i rok pełen nauki, wrażeń i zabaw.
Komunikat 2017-06-27, 11:15 | autor: Jagoda Pacyniak