DZIEŃ BABCI I DZIADKA W BOLESZEWIE

,,BABCIA Z DZIADKIEM DZIŚ ŚWIĘTUJĄ
WSYSTKIE WNUKI SIĘ RADUJĄ.
DZISIAJ WSZYSTKIE SMUTKI PRECZ!
ŚWIĘTO DZIADKÓW WAŻNA RZECZ!"

21 Stycznia obchodziliśmy na świetlicy wiejskiej w Boleszewie Dzień Babci i Dziadka. Tą wspaniałą uroczystość udało nam się zorganizować wspólnie z dziećmi ze świetlicy wiejskiej w Boleszewie oraz Sołtysem wsi Boleszewo. Przybyli do nas zaproszeni na tę uroczystość goście: Pani Dyrektor z Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie , Ksiądz Proboszcz , Pani Radna Gminy Sławno oraz wszystkie Babcie i Dziadkowie. W tak licznym gronie naszych zaproszonych gości serduszka przedszkolaków biły wyjątkowo ciepło, albowiem jest to najcieplejszy dzień jaki obchodzimy w zimową porę i który sprawia ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach zarówno wszystkich wnuków jak i wszystkich dziadków. Wszyscy wiemy, że to właśnie babcie i dziadkowie zajmują szczególną rolę w życiu każdego wnuka i każdej wnuczki. Wszystkie wnuczęta uwielbiają słuchać opowiadań , wspólnie oglądać bajki, słuchać kołysanek, czują się kochani kiedy się przytulają i mogą zawsze w ramionach babci i dziadka odnaleźć pocieszenie w smutnych chwilach. W tak wyjątkowym dniu 21 Stycznia wnuki miały okazję podziękować wszystkim babciom i dziadkom za wszystko to, co dla nich robią, sprawiły że ich dziadkowie poczuli się wyjątkowo!!!. Dzieci z ogromną radością przedstawiły swój program artystyczny , w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki z życzeniami oraz wręczyły serduszka dla wszystkich naszych gości. Po części artystycznej zaprosiliśmy naszych dziadków na wspólną biesiadę oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie DNIA BABCI I DZIADKA.
Komunikat 2018-01-25, 00:46 | autor: Agnieszka Mielczarek