BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale”.
I w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. W środę 7-go lutego sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, była przystrojona kolorowymi łańcuchami, serpentynami
i balonami.
Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje piękne stroje. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu była księżniczka ANNA, PIRAT, SMOK, STRAŻAK SAM, CZARODZIEJE, I KOTY
Wszyscy świetnie bawili się na balu i z wielką ochotą uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach, które przygotował klaun Bolo i Księżniczka Elza.
Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała dzieci do tańca. A podczas pamiątkowej sesji fotograficznej nasze przedszkolaki pozowały do zdjęć jak prawdziwi modele.
W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku.Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.Dziękuję wszystkim dzieciom za świetną zabawę!!!
Komunikat 2018-02-08, 18:31 | autor: Agnieszka Mielczarek