PRZEDSZKOLAKI NA URODZINACH KUBUSIA PUCHATKA W SŁAWNIE

W środę przedszkolaki spędziły wspaniały dzień na URODZINACH KUBUSIA PUCHATKA na które zostaliśmy zaproszeni do przedszkola nr 1 w Sławnie. Był to dzień pełen wrażeń. Już sama podróż szynobusem sprawiła ogromną radość przedszkolakom . W tym dniu czekało na nas mnóstwo atrakcji. Na początku zostaliśmy ciepło powitani przez panie i dzieci z przedszkola po czym obejrzeliśmy przedstawienie teatralne w wykonaniu nauczycieli.Po przedstawieniu zostaliśmy zaproszeni do wspólnych zabaw i konkursów. Jak to na urodzinach nie mogło zabraknąć tradycyjnego odśpiewania ,, STO LAT " naszemu Kubusiowi. Podczas zabaw poznaliśmy przyjaciół Kubusia Puchatka których nie mogło zabraknąć na urodzinach była Sowa - mądra głowa, prosiaczek, rozbrykany i to bardzo rozbrykany tygrysek! Kłapouchy i oczywiście Krzyś z którym Kubuś się nigdy nie rozstaje. Cała uroczystość przebiegała w miłej i zabawnej atmosferze. Na zakończenie każdy otrzymał od Kubusia Puchatka pyszny miód. To był dzień pełen wrażeń! Przedszkolaki szczęśliwe wróciły do przedszkola. Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony dzień!
Komunikat 2018-12-03, 17:53 | autor: Agnieszka Mielczarek