MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

W Tym roku Mikołajki obchodziliśmy pod hasłem:
,,Czerwona postać z bajki rozdaje prezenty na Mikołajki"
Tego dnia dzieci nie mogły doczekać się wizyty zaproszonego gościa - Św. Mikołaja. Przygotowania na to spotkanie rozpoczęliśmy już na początku grudnia, od napisania i wysłania listu do Św. Mikołaja. Jak się okazało list dotarł i Mikołaj bez problemu trafił do naszego przedszkola.
Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych" dzwoneczków.
W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci przygotowały prace plastyczne i laurkę z życzeniami dla tak wspaniałego gościa. Przedszkolaki z radością przywitały Mikołaja piosenką „Witaj św. Mikołaju" po czym wysłuchały listu od Św. Mikołaja. Najbardziej radosną chwilą było oczywiście wręczenie dzieciom prezentów oraz wspólna zabawa z Mikołajem. Był to dzień pełen wrażeń i emocji. Dzieci długo jeszcze wspominały te chwile , dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.
Bardzo dziękujemy Mikołaju że pamiętałeś o nas! Mamy nadzieję że za rok znowu się spotkamy!

Komunikat 2018-12-09, 20:58 | autor: Agnieszka Mielczarek