JASEŁKA ,, HANNA Z BETLEJEM"

17 Grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka, które wprowadził nas w świąteczny nastrój. Tego dnia przedszkolaki dla rodziców i zaproszonych gości : Wójta Gminy Sławno, Sołtysa wsi Boleszewo, Rady Sołeckiej , Księdza Proboszcza oraz Pani Dyrektor wystawiły Jasełka pt,, Hanna z Betlejem" Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Po przedstawieniu wspólnie odśpiewaliśmy kolędę składając sobie nawzajem życzenia.
Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały i brawa za zaangażowanie dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas.
Komunikat 2018-12-20, 21:42 | autor: Agnieszka Mielczarek