DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

21 i 22 Stycznia to dwa najpiękniejsze dni w roku – DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA
Mimo niskiej temperatury za oknem są to dwa najcieplejsze dni w roku, które sprawiają wszystkim ogromną radość i wywołują uśmiechy na twarzach zarówno młodszych i starszych osób.
Tak też było w niedzielę 20 stycznia na świetlicy w Boleszewie, gdzie licznie przybyli do nas nasi ukochani dziadkowie oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Sławno, Pani Dyrektor Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie, Radny Gminy Sławno, Ksiądz Proboszcz .Przedszkolaki ogromnymi brawami przywitali wszystkich przybyłych do nas gości a następnie przedstawiły swój program artystyczny , w którym pokazali swoje umiejętności muzyczne oraz recytatorskie. Na początku dzieci przedstawiły ,,Jasełka” pt: Hanna z Betlejem”, po których mieliśmy okazję podziwiać przepiękny występ pary tanecznej J. Michalskiego oraz E. Smolińskiej z zespołu tanecznego ,,Finezja”, którzy zaprezentowali 4 tańce towarzyskie. Ogromne brawa ! Po występie grupy tanecznej na scenie pojawili się ponownie przedszkolaki, którzy zaprezentowali swój program artystyczny tym razem z życzeniami dla babci i dziadka: były wiersze, piosenki i tańce .Na koniec przepiękną piosenką z udziałem dziadków i ich wspólnym tańcem dzieci podziękowali za troskę i wielką miłość. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich i przyłączyli się do wspólnej zabawy. Były wspólne kaczuszki, krasnoludek, pociąg i oczywiście wspólna poleczka z babcią i z dziadkiem. Naszą uroczystość poprowadził Dj. Pan Marcin L. który bardzo perfekcyjnie zabawił wszystkich naszych gości. Serdecznie dziękujemy naszemu współorganizatorowi tej uroczystości – sołtysowi wsi Boleszewo Panu Stefanowi Łoś za okazaną życzliwość i wsparcie finansowe.
Nasza uroczystość miała charakter dostojny i odświętny. Raz jeszcze wszystkim babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia i 100 lat.

Komunikat 2019-01-24, 19:57 | autor: Agnieszka Mielczarek