BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU GMINNYM W GWIAZDOWIE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas 13 Lutego. Tego dnia dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami na balu karnawałowym w przedszkolu Gminnym w Gwiazdowie.
Podczas wspólnej zabawy przenieśliśmy się na statek Piracki, który prowadził wodzirej ,,prawdziwy pirat”. Na sali było bardzo kolorowo od przepięknych strojów w które w tym dniu były poprzebierane dzieci - była to dla nich jedna z największej w tym dniu atrakcji. Na balu można było spotkać postacie ze znanych i lubianych przez dzieci bajek, nie mogło zabraknąć rycerzy, księżniczek , żołnierzy . Wszyscy bawili się wesoło w rytmach między innymi samby, walczyka oraz muzyki dance. Tego dnia dzieci miały też okazje uczestniczyć jak prawdziwi modele w sesji fotograficznej, z której będą miały niezapomnianą pamiątkę.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze oraz wspólnej integracji.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy za wspólna zabawę!
Dziękujemy także rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów .
Komunikat 2019-02-18, 19:18 | autor: Agnieszka Mielczarek