„Według przepisu Babci lub Dziadka”- warsztaty kulinarne

W naszym przedszkolu gościliśmy Panią Krysię - babcię Dominika i Marcina, która wspólnie
z dziećmi wykonała ,,według przepisu babci i dziadka" pyszne pączki.Warsztaty kulinarne z babcią - Panią Krysią rozpoczęliśmy od przeczytania przez zaproszonego gościa bajki,która wprowadziła nas w pogodny nastrój i zachęciła do wspólnej zabawy w małych kucharzy. Następnie odbyła się krótka pogadanka na temat dawnych obyczajów oraz potraw związanych ze staropolską kuchnią. Podczas warsztatów panowała miła atmosfera a zapach rozchodził się po całym Boleszewie. Pączki wyszły wyśmienite - aż ..palce lizać".Dziękujemy Pani Krysi za poświęcony nam czas i pyszne pączki bo jak wiadomo u babci wszystko smakuje najlepiej!
Komunikat 2019-02-18, 20:04 | autor: Agnieszka Mielczarek