PRZEDSZKOLAKI POWITAŁY WIOSNĘ!

21 Marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką wiosenną . Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer podczas którego dzieci zamieniły się w żabki i radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie na czele którego widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji. Po powrocie na dzieci czekała w przedszkolu niespodzianka a mianowicie list od "Pana Bociana", który zaprosił dzieci do wykonania pracy plastycznej przedstawiającej zwiastuny wiosny. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i w pogodnych nastrojach wykonały wszystkie polecenia Pana Bociana. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre!
Komunikat 2019-03-25, 20:50 | autor: Agnieszka Mielczarek