WIELKANOCNE ŚNIADANKO

Wielkanoc to jedno z najpiękniejszych świąt. Również w przedszkolu tradycyjnie zasiedliśmy wspólnie do Wielkanocnego śniadania. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć białej kiełbasy, babki wielkanocnej, stroików z bazi, wielkanocnego zajączka - symboli budzącej się do życia przyrody. O znaczeniu pokarmów jako symbolach świątecznych, dzieci dowiedziały się już na wcześniejszych zajęciach.
Ten dzień miał wyjątkowy charakter:
Po śniadaniu, jak co roku wyruszyliśmy do ogrodu w poszukiwaniu zajączka wielkanocnego - bo oczywiście nie mogło go w tak radosnym dniu zabraknąć – dzieci były bardzo szczęśliwe kiedy włączyły się w poszukiwania, które okazały się bardzo owocne. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przygotowali miłą niespodziankę dla dzieci a także dla Pań.
Takie radosne przeżycia na długo pozostaną w pamięci.
Wszystkim rodzicom oraz przedszkolakom życzymy: WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJNOCY!
Komunikat 2019-04-18, 21:58 | autor: Agnieszka Mielczarek