DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU

,, DZIĘKUJĘ CI MAMO , DZIĘKUJĘ CI TATO" – pod takim hasłem obchodziliśmy w naszym przedszkolu ,, DZIEŃ RODZINY” w którym świętowaliśmy Dzień Mamy , Dzień Taty oraz Dzień Dziecka. Był to dzień szczególnie radosny. Do przedszkola przybyli rodzice oraz zaproszeni goście. W naszych przedszkolnych progach gościliśmy Wójta Gminy Sławno Pana Ryszarda Stachowiaka, Panią Sołtys Boleszewa - Marzenę Krajewską oraz Pana Stefana Łoś- byłego Sołtysa by podziękować za współpracę , wsparcie i zaangażowanie się w życie przedszkola.

Nasze dzielne przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców wiersze i piosenki by tym samym podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom upominki. Wspólna zabawa w ogrodzie przedszkolnym wraz z animatorem to kolejne atrakcje obchodów ,,Dnia Rodziny” w naszym przedszkolu. Tym razem to rodzice przygotowali niespodziankę dla swoich pociech z okazji Dnia Dziecka. W tym dniu nie mogło zabraknąć słodkiej cukrowej waty, z którą właśnie kojarzy się nam dzieciństwo , dmuchanych baniek , malowania twarzy oraz dmuchanej zjeżdżalni, która dostarczyła dzieciom najwięcej atrakcji. Po zabawie zaprosiliśmy naszych gości na wspólny poczęstunek. Uroczystości z okazji „Dnia Rodziny ” dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia. Dziękuję bardzo rodzicom za pomoc i ogromne zaangażowanie się w przygotowaniu rodzinnego pikniku . Zaproszonym gościom dziękujemy za przybycie i wspólne spędzone z nami chwile.

Komunikat 2019-06-03, 22:16 | autor: Agnieszka Mielczarek