Realizacja projektu ,, Bezpieczne wakacje”

Dzisiejszy dzień w przedszkolu był pełen wrażeń i emocji. Spotkaliśmy się z rodzicami aby podziękować zarówno dzieciom jak i rodzicom za wspólnie spędzony czas w przedszkolu. Dzieci za postępy i sukcesy, za uśmiechy i marzenia, za zabawę i naukę oraz miłe wspomnienia otrzymały upominki oraz dyplomy. Spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze. Dzieci z rodzicami uczestniczyli w zabawach muzyczno - ruchowych, a ramach realizacji projektu ,, bezpieczne wakacje” w naszym przedszkolu odbyła się pedagogizacja rodziców dotycząca ,, wakacyjnych porad dla mamy i taty”. Bardzo dziękuję rodzicom za przybycie. Wiem że każde przedsięwzięcie które wnosi w życie dziecka uśmiech jest bezcenne! Dziękuję Wam rodzice za wsparcie, życzliwość i zaangażowanie się w życie naszego przedszkola. Życzę wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!. Do zobaczenia!
Komunikat 2019-06-17, 19:54 | autor: Agnieszka Mielczarek