OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 WRZEŚNIA - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.
Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Dzieci bawiły się przy największych dziecięcych przebojach, uczestniczyły w zabawach ruchowych, w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej ,zmagały się z konkursami jak np. bieg z piłką między pachołkami. W tym dniu nie mogło zabraknąć zabaw z balonami, które na końcu każdy przedszkolak ozdobił według własnego pomysłu . Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie! Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał medal i dyplom przedszkolaka.
Komunikat 2019-09-23, 22:19 | autor: Agnieszka Mielczarek