MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA Z UNICEF

20 listopada przedszkolaki z Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie filia w Boleszewie uczestniczyli w obchodach 30 rocznicy uchwalenia Konwencji dot. praw dziecka wspólnie z Unicef pod hasłem ,, dla każdego dziecka dzieciństwo”. W tym szczególnym dniu dzieci uczestniczyły w tematycznych zabawach muzyczno-ruchowych, obejrzały prezentację z której dowiedziały się o swoich prawach oraz gdzie mogą szukać pomocy. Wspólnie wykonały plakat - który zajął w naszej sali szczególne miejsce dot. praw dziecka. Odbył się także marsz z balonami. W tym dniu w naszym przedszkolu dominował kolor niebieski! Ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków- dziękujemy że mogliśmy tak radosny dzień a zarazem z tak z poważnym przesłaniem spędzić razem z Unicef .
Komunikat 2019-11-21, 19:14 | autor: Agnieszka Mielczarek