ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

,,Dziś w przedszkolu gwar i wrzawa, bo z misiem będzie zabawa”
Pod takim hasłem 25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W dniu tym najważniejszymi gośćmi były pluszowe misie przyniesione przez dzieci z domu. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże. A każdy był piękny i wyjątkowy.
Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia całej grupie przez każde dziecko przyniesionego pluszowego misia a następnie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w ,,Misiowej krainie". Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami oraz zabawy i pląsy . Dzieci poznały historię tego święta, bawiły się przy piosenkach, oraz wykonały prace plastyczne pt. ,, portret mojego misia”. Ten radosny dzień zakończyliśmy wręczeniem każdemu dziecku dyplomu ,,Przyjaciela Pluszowego Misia”.
Komunikat 2019-11-26, 18:03 | autor: Agnieszka Mielczarek