''WIGILIJNA OPOWIEŚĆ"- JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

Wigilijna noc – noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka.
Roziskrzona choinka, ciche melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać .
Z okazji zbliżających się Świąt dzieci wystawiły Jasełka pt. ,, WIGILIJNA OPOWIEŚĆ” .
W tym dniu powitaliśmy w naszym przedszkolu zaproszonych gości : rodziców , dziadków, rodzeństwo, Panią Dyrektor Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie oraz Panią Wicedyrektor naszego przedszkola i wspólnie dzięki naszym małym artystom mogliśmy przeżyć raz jeszcze to wydarzenie z przed ponad dwóch tysięcy lat.
Był to dla nas wszystkich czas zadumy i przemyśleń . Pani Dyrektor zadedykowała tegoroczne Jasełka naszemu drogiemu przyjacielowi – bo właśnie tak nazywaliśmy ŚP Pana Stefana Łoś, którego w tym roku zabrakło w naszym przedszkolu – zabrakło głosu, ale nie zabrakło w naszych sercach.
Po części artystycznej złożyliśmy wszystkim gościom świąteczne życzenia i zasiedliśmy przy wspólnym stole. Podczas tegorocznych jasełek Pani Magda przygotowała kiermasz świąteczny z którego dochód przeznaczony zostanie na zabawki dla dzieci. Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i raz jeszcze życzymy zdrowych , spokojnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego roku!
Komunikat 2019-12-19, 21:15 | autor: Agnieszka Mielczarek