WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Jak co roku w naszym przedszkolu wspólnie z dziećmi zasiadamy do Wigilijnego stołu aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. Pięknie przystrojony stół i unoszące się zapachy potraw wprowadziły nas w prawdziwie świąteczny klimat. Na naszym stole królował barszczyk z uszkami, paszteciki,pierożki ruskie oraz pierożki z kapustą i grzybami. Nie mogło też zabraknąć dla tradycji oczywiście ryby. Czas spędzony przy wspólnym stole jest okazją do zaśpiewania wspólnie kolęd i pastorałek.
Po Wigilii na dzieci czekały pod choinką prezenty które sprawiły ogromną radość naszym przedszkolakom. Dziękuje bardzo rodzicom za pomoc i zaangażowanie się w przygotowaniu paczek i słodkości dla dzieci.
Komunikat 2019-12-19, 21:54 | autor: Agnieszka Mielczarek