BABCIU, DZIADKU DZIĘKUJEMY!

Pod takim hasłem 19 Stycznia 2020 r. obchodziliśmy Święto Babci i Dziadka. Była to uroczystość środowiskowa przy współpracy z Panią sołtys i kołem gospodyń wiejskich z Boleszewa. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Sławno, ksiądz proboszcz,Pani Dyrektor przedszkola oraz oczywiście najważniejsi w tym dniu seniorzy dla których przedszkolaki przygotowali wiele atrakcji. Na początku mali artyści zaprezentowali się w przedstawieniu Jasełkowym pt,, Wigilijna opowieść" w której wcielili się w rolę Maryi, Józefa , Pasterzy i Królów. Po występach naszym gościom pięknie zaprezentowali się mieszkańcy Boleszewa: Jakub i Emilka którzy przygotowali pokaz tańca towarzyskiego.Po słodkim poczęstunku na scenę powrócili przedszkolaki którzy poprzez wiersze i piosenki podziękowali swoim dziadkom za pomoc w wychowaniu i ogromną miłość.
Po występach był czas na wspólne zabawy z babcią i dziadkiem oraz wręczenie laurek i upominków. Wszystkim przybyłym do nas gościom i seniorom dziękujemy za wspólne świętowanie i spędzone razem chwile. Dziękujemy także radzie rodziców:Pani Natalii B., Pani Monice i panu Karolowi B., Pani Joli Z.i Pani Grażynie M. którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu i zorganizowaniu tak uroczystego Święta Babci i Dziadka.
Komunikat 2020-01-22, 18:10 | autor: Agnieszka Mielczarek