BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Na tegorocznym balu bawiły się dzieci z przedszkola Gminnego w Gwiazdowie filia z Boleszewa i filia ze Sławska.Tego dnia w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy wodzireja, który zachęcał dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna . Dzieci świetnie się razem bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.Do zobaczenia na kolejnym balu!
Komunikat 2020-02-17, 22:03 | autor: Agnieszka Mielczarek