Pasowanie na Przedszkolaka

Niezwykle ważny dzień, na który czekały dzieci jak i rodzice. Pasowanie na przedszkolaka. To właśnie wtedy dzieci stały się prawdziwymi przedszkolakami. Do przedszkola przyszli zaproszeni goście: Pani Małgorzata Jakimiak, Pani Kinga Grzelakowska, Pan Stefan Łoś. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły w kole. Bardzo się starały by pokazać, że już wiele potrafią. Po występie, dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie a następnie zostały pasowane. Grupa zaś została nazwana Krasnoludkami. Po występie każde dziecko otrzymało dyplom i rożki obfitości, kolorowani, czekolady oraz przybory plastyczne i papiernicze od zaproszonych gości i rodziców. Po uroczystości dzieci, rodzice oraz goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Za wszystkie prezenty bardzo serdecznie dziękujemy. Podziękowania należą się również zaproszonym gościom, Radzie Rodziców oraz wszystkim osobą, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji tego święta.
Komunikat 2015-10-26, 21:09 | autor: Jagoda Pacyniak