Dzień Babci i Dziadka

Mimo, iż styczeń jest zimowym miesiącem nam na sercu było bardzo ciepło. Właśnie tego dnia – 20 stycznia do naszego przedszkola przyszły osoby bardzo bliskie serca dzieci. Babcie i Dziadkowie. To oni po kryjomu podsuwają wnukom cukierki, czytają bajki i opowiadają niesamowite historie. Z to wszystko wnuki chciały podziękować babciom i dziadkom. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Podarowały babciom laurki ze swoim zdjęciem, a dziadkom krawaty. Wszyscy zaś zostali obdarowani słodyczami. Babcie zgadywały, co o nich powiedziały wnuki. Na koniec babcie i dziadkowie wspólnie z wnukami tańczyli. Po zakończeniu części artystycznej goście zostali zaproszeni na poczęstunek, który został przygotowany i zorganizowany przez rodziców.
Komunikat 2016-02-02, 19:55 | autor: Jagoda Pacyniak