Dzień Mamy i Taty

Dnia 29.05.2016 r. dzieci wystąpiły podczas festynu rodzinnego organizowanego w Boleszewie. Nasze Przedszkolaki recytowały wiersze o mamie i o tacie, dziękowały za piękne spędzona wspólnie chwile i przepraszały za psoty i grymasy. Maluszki obiecały, że będą grzeczne i nie będą kaprysić. Przyrzeczenie usłyszeli nie tylko rodzice, ale goście i okoliczni mieszkańcy, więc obietnica musi być spełniona  Dzieci śpiewały piosenkę jak i tańczyły. Przedszkolaki świetnie sobie poradziły z tremą i szerszą publicznością. Nie straszny był deszcz i zawirowania pogodowe. Świetnie sobie poradziły. Na koniec występu wręczyły swoim kochanym rodzicom prezenty. Po części artystycznej dzieci i rodzice brali udział w konkurencji, a na festynie czekały na małych i tych dużych atrakcje w postaci chociażby waty cukrowej, pysznego ciasta czy loterii fantowej.
Komunikat 2016-05-31, 20:01 | autor: Jagoda Pacyniak